Apie mus

8 metai patirties. 12 specialistų. Viena darbšti komanda.

Esame savo darbą mylinčių profesionalų komanda, dirbanti su įvairiausio pobūdžio veikla užsiimančiais prekiniais ženklais ir galinti pasiūlyti inovatyviausius internetinės rinkodaros sprendimus.

Mūsų tikslai ir vertybės pagrįstos darniu komandiniu darbu, tarpusavio pasitikėjimu, ilgalaikiais bendradarbiavimo ryšiais bei neblėstančiu noru tobulėti.

Siekiame tapti lyderiaujančia internetinės rinkodaros agentūra, visada galinčia savo klientams pateikti ir įgyvendinti originalius, kokybiškus rinkodarinius sprendimus. Tikime, jog tik unikalios idėjos ir efektyvus jų įgyvendinimas padės Jums atrasti savo tikslinę auditoriją, su ja susidraugauti bei kokybiškai komunikuoti.

Nesame dar viena atgyvenusiais šablonais dirbanti internetinio marketingo agentūra – kasdien ieškome naujų, vartotojus nustebinti galinčių komunikacijos bei reklamos sprendimų. Specializuojamės „Facebook“ rinkodaroje, „Pay Per Click“ mokamose reklamose („Facebook Ads“, „Google Ads“), paieškos sistemų optimizavime (SEO) bei internetinių svetainių ir elektroninių parduotuvių kūrime.

Mes mokome savo klientus, kaip priimti geresnius sprendimus ir atverti kitą perspektyvą, koks gali būti jų verslas. Mes ne tik darome tai, ką susitariame, bet ir sukuriame naujų galimybių kelią. Niekur kitur to nerasite.

Mūsų klientai

Mūsų laisvalaikis