fbpx

Apie mus

Auginame e-verslus remdamiesi ne pažadais, o duomenimis ir patirtimi

9+ metų patirtis. 12 specialistų. Viena darbšti komanda.

Mes esame į maksimalius rezultatus orientuota ir savo darbą mylinti skaitmeninio marketingo ekspertų komanda, pasiryžusi jūsų e-komercijos verslą pakelti į kitą lygį! Mūsų gretose: išmanūs reklamos asai ir strategai, iškalbingi komunikacijos specialistai ir rašytojai, naujomis idėjomis kunkuliuojantys dizaineriai ir fotografai, skaičių kalbą išmanantys duomenų analitikai ir programuotojai. Nuolat mokomės, tobulėjame bei ieškome naujų sprendimo būdų, tam, kad užtikrintume jūsų verslo sėkmę.

Mūsų stiprybės

Mūsų komandos stiprybės slypi įmonės pavadinime. Visų pirma, mes darbštūs, kaip bitės – kokybiškai atliekame darbus ir greitai sprendžiame iškilusias problemas. Taip pat esame komandiški – glaudžiai bendradarbiaujame tiek tarpusavyje, tiek ir su klientu visuose projekto etapuose. Visa tai lemia mūsų darbo efektyvumą ir padeda atnešti saldžius rezultatus jūsų e-komercijos verslui!

Mūsų misija

Siekiame savo klientams padėti išnaudoti visą e-komercijos potencialą, teikdami duomenimis pagrįstus sprendimus bei inovatyvias idėjas, padėsiančias užauginti jų verslą ir gauti realiai išmatuojamą investicijų grąžą. Mūsų klientų sėkmė – tai yra ir mūsų sėkmė, dėl to dirbame 100 % orientuodamiesi į rezultatus.

Kodėl rinktis mus?

Mūsų komanda yra pasiruošusi jūsų e-komercijos verslą pakelti į aukštumas! Kartu mes galime pasiekti daugiau.

Profesionalumas ir patirtis

Mūsų komandoje dirbantys ilgametę patirtį turintys specialistai žino, kaip jūsų e-komercijos verslą paversti sėkmingu. Dėl to galite būti ramūs – atliksime visus reikiamus darbus, tad jūs galėsite sutelkti visą savo dėmesį į vykdomą veiklą.

Individualus dėmesys

Su klientais dirbame individualiai, visiems netaikydami vienodo šablono: įsigiliname į kiekvieno verslą, susitapatiname su vartotojais, patys išbandydami produktus ir kt. Mes ne tik įsiklausome į kliento problemas ir padedame jas išspręsti, bet ir teikiame savo įžvalgas bei pasiūlymus verslo tobulinimui.

Nuolatinis tobulėjimas

Be perstojo tobuliname savo įgūdžius tarptautinėse konferencijose, sekame naujienas skaitmeninio marketingo ir informacinių technologijų srityse, tam, kad įgytas žinias pritaikytume darbe bei galėtume jomis pasidalinti su savo klientais. Manome, jog klientų švietimas – svarbi bendradarbiavimo dalis, kadangi kalbėdami ta pačia kalba galėsime pasiekti daugiau.

Laimingi klientai

Niekas nesuteikia mums didesnio džiaugsmo, kaip matyti klientų verslo sėkmę, kuri yra mūsų puikaus darbo kartu rezultatas. Tačiau užteks žodžių – leiskime faktams kalbėti: peržiūrėkite mūsų klientų sėkmės istorijas patys! (gali būt linkas, nukreipiantis į case studies)

Mūsų klientai

Mūsų laisvalaikis