fbpx

Elektroninių parduotuvių kūrimas Magento

Kodėl verta turėti elektroninę parduotuvę, būtent Magento platformoje?

Sparčiai tobulėjančios technologijos ir besikeičiantys vartotojų poreikiai, daugelį verslininkų paskatina savo verslą perkelti į skaitmeninę erdvę. Tačiau priėmus šį sprendimą, tenka susidurti su esminiu klausimu, kaip pasirinkti tinkamą elektroninės parduotuvės turinio valdymo sistemą, kuri padėtų pasiekti maksimalių rezultatų? Tam, kad pasirinkti teisingai būtų lengviau, pateikiame keletą esminių taisyklių, kurios padės sukurti patogią ir patraukliai erdvę vartotojui ir padidins įmonės pelną.

Ieškant elektroninės parduotuvės turinio valdymo sistemos, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad sistema būtų „draugiška“ Google paieškos varikliui, veiktų greitai, sklandžiai ir patikimai bei būtų lengvai suprantama ir patraukli vartotojams. Juk būtent vartotojų patirtis ir lemia įmonės sėkmę skaitmeninėje erdvėje.

Turinio valdymo sistemų pasirinkimas gana didelis: Woocomerce, Oxid, Prestashop, Magento, Opencart  ir daugybė kitų mažesnių sistemų, tačiau mes rekomenduojame rinktis Magento. Siekdami atskleisti Magento sistemos privalumus, pateikiame trumpą aprašymą.

Visų pirma, viena ryškiausių Magento elektroninės parduotuvės savybių – sąsaja su gigantiškomis eBay ir Amazon platformomis. Antra – šia sistema naudojasi tokie rinkos lyderiai kaip: „Coca Cola“, „Nike“ bei „Ford Motor“. Be to, daugybė verslininkų visame pasaulyje, naudojančių šią elektroninių parduotuvių valdymo sistemą, dalinasi teigiamais atsiliepimais ir būtent šią sistemą laiko viena kokybiškiausių. Magento – populiariausia elektroninių parduotuvių platforma pasaulyje, ji turi didelę bendruomenę, kuri greitai ir efektyviai sprendžia įvairias klaidas ir spragas, atsirandančias sistemoje.  

Dar vienas Magento privalumas yra tai, jog sistema suteikia pilną lankstumą ir svetainės kontroliavimą, nes yra sukurta PHP kalba. Todėl prireikus, elektroninę parduotuvę lengvai galima papildyti naujomis funkcijomis bei įrankiais. Ši elektroninės parduotuvės platforma, turi bene plačiausią įrankių arsenalą iš visų platformų rinkoje. Be to, Magento parduotuvės turinio valdymo sistema pasirūpina, kad paieškos variklių sistemose klientas Jūsų įmonę surastų greičiau.

Magento sistema yra kurta specialiai programavimo specialistams, kurie profesionaliai dirba su elektroninių parduotuvių kūrimu bei priežiūra. Dėl šios priežasties, norimų rezultatų galima pasiekti greitai ir kokybiškai. Žinoma, Magento reikalauja didesnių programavimo įgūdžių ir patirties, tačiau užtikrina, jog elektroninė parduotuvė veiks be priekaištų.

Magento puikiai tinka kuriant ir plečiant didelių apimčių elektroninę parduotuvę. Ši platforma pritaikyta tiek užsienio, tiek Lietuvos rinkai. Pastaraisiais metais Magento platformos paplitimas išaugo tris kartus daugiau nei konkurentų platformų. Šis faktas leidžia Magento sistemą vertinti, kaip vieną efektyviausių ir patikimiausių, siekiant sukurti kokybišką ir vartotojams patrauklią elektroninę parduotuvę.

Kodėl verta turėti Magento internetinę parduotuvę?

  • VERSLO AUGINIMAS
  • LENGVAS PIRKIMAS VARTOTOJAMS
  • NEREIKIA FIZINĖS PARDUOTUVĖS

Kodėl BeeMarketing?

  • Virš 8 metų realios patirties kuriant internetines svetaines;
  • Daugiau nei 200 laimingų klientų;
  • Kalbame Jums suprantama kalba;
  • Nedirbame tiesiog Jums. Dirbame kartu su Jumis;

Naujausi darbai

Web dizainas ir el. parduotuvės kūrimas

Tarpgeliu.lt

Web dizainas ir el. parduotuvės kūrimas

Web dizainas & UX

TIPTOP.LT

Web dizainas & UX