fbpx

Shopify programavimas

Pardavimų konversiją gerinančių internetinių parduotuvių kūrimas.

Shopify yra vienas geriausių sprendimų mažiems ir vidutiniams elektroninės komercijos verslams. Jei ieškote greito ir ganėtinai nebrangaus sprendimo prekybai internete – Shopify turi viską, ko reikia sėkmingam startui. Šia platforma naudojasi daugiau nei 900 000 verslų ir dėl pirmos vietos pagal turinio valdymo sistemos populiarumą varžosi su WooCommerce. Taip pat, daugybė verslininkų visame pasaulyje, naudojančių šią elektroninės komercijos valdymo platformą, dalinasi teigiamais atsiliepimais ir būtent šią platformą laiko viena kokybiškiausių tarp savo konkurentų.

Kiekviena turinio valdymo sistema el. parduotuvėms turi savų pliusų ir minusų, tačiau Shopify pasižymi itin draugiška administratoriaus panele, todėl administruoti el.parduotuvę ypač lengvai gali net ir tie, kurie neturi didelio kompiuterinio raštingumo. Tai padaro šią sistemą prieinamą dar daugiau žmonių. Taip pat didelis modulių pasirinkimas pardavimų didinimui, vartotojų ir srauto analizavimui, jų lojalumo skatinimui. Tačiau bene didžiausias šios platformos pliusas – pardavinėti yra ypatingai paprasta. Lyginant su kitomis turinio valdymo sistemomis, galutinio produkto sukūrimas užtrunka taip pat gerokai greičiau, todėl pirmi klientų užsakymai pasiekiami ranka!

Didesniems verslams, kurie jau turi sukaupę patirties su el. komercija, turi didelių įnorių ties integracijomis su kitomis, kompleksiškomis sistemomis, nori unikalaus kiekvieno svetainės aspekto – turėtų rinktis Shopify Plus arba kitą turinio valdymo sistemą (atviro kodo: WooCommerce, Opencart, Prestashop, Magento, arba uždaro kodo programuojant unikaliai), tačiau alternatyvūs sprendimai kainuos daugiau ir užtruks žymiai ilgiau, todėl Shopify programavimas rekomenduotinas mažesniems verslams, neturintiems tiek daug poreikių ir norintiems tiesiog parduoti internetu, per daug nesigilinant į detales.

Kodėl verta rinktis Shopify el. parduotuvės kūrimui?

  • GREITAS SUKŪRIMAS
  • ITIN PAPRASTAS ADMINISTRAVIMAS
  • NEBRANGUS SPRENDIMAS

Naujausi darbai

Web dizainas ir el. parduotuvės kūrimas

Tarpgeliu.lt

Web dizainas ir el. parduotuvės kūrimas

Web dizainas & UX

TIPTOP.LT

Web dizainas & UX